My name is Luka 2012

Velikonoční příměstský tábor pro děti od 5 do 12 let. Již čtvrtý ročník s názvem „My name is Luka 2012“ proběhl v termínu 5. a 6. dubna 2012. Termín v průběhu velikonočních prázdnin není vybrán náhodně – jde o dobrou příležitost pro rodiče a děti, kteří si nemohou užít prázdnin společně. 

Pro děti jsme připravili hry, sport, výuku angličtiny, písničky atp. Vedoucím projektu je Mgr. David Chlupáček (tel. 775 042 644). Příměstský tábor se uskutečnil v Lukách nad Jihlavou v centru Erudito.

Pro zájemce z Jihlavy bylo zahjištěné kontaktní místo blízko centra, kam mohli rodiče ráno děti přivést a odpoledne si je vyzvednout zpět. Akci zajišťoval tým amerických a českých instruktorů. 

Tuto aktivitu podporuje European Methodist Council skrze Fund for Mission in Europe a Connexio. Sports & Arts Kids Camp je částí projektu Striving Together, což je společný neziskový projektNaděje pro život & McEachern Memorial UMC of Powder Springs & ECM Jihlava & Y-port Jihlava. Prohlédněte si pár fotografií z My name is Luka 2011.